Rychvald: Rychvald plný veteránů

Historická vozidla a motorky, vůně benzínu a jízda městem. To již neodmyslitelně patří k Rychvaldu.
V neděli 14 června se již po sedmé na náměstí pořádala přehlídka historických vozidel, s názvem "Rychvald plný veteránů".

Video: Rychvald plný veteránů 


Rychvaldské náměstí pak postupně zaplnilo více jak 140 nablýskaných veteránů. Například Tatra 17 z roku 1927.
Nechyběly ani auta závodní. Například tento malý pohledný angličan je z roku 1955 To Zdeněk Bastl se může pochlubit hned dvěma historickými skvosty. Motocykly značky Pegueot P100 z roku 1930 a Nimbus 750 z roku 1937 Tento jednoválcový čtyřtakt značky NSU je z roku 1938.
Klasické anglické čtyřtakty reprezentovalo toto vystavené a udržované BSA.
Nechyběli ani veteráni z Polska. Tento Citroen AC 4 1600 je z roku 1930 a pochází z Francie.
Kromě ukázky na náměstí se veteráni vydali také na spanilou jízdu po okolí Rychvaldu. Kolona historických motocyklů a vozidel se za velkého zájmů přihlížejících dala do pohybu přesně v půl jedenácté.
Okružní jízdu pak ukončili tam, kde jí i začali,tedy na rychvaldském náměstí.
Zpestřením pro návštěvníky byla soutěž o nejstaršího veterána, nejstarší auto či motorku nebo  nejelegantnější vozidlo. K dobré náladě po celou dobu hrála kapela s názvem Klasik a vytvářela tak atmosféru dávno zašlých časů. Setkání veteránu přilákalo nejen místní, ale i lidi z širokého okolí.
Akce se vydařila, počasí přálo a již teď se všichni těší na další, v pořadí již 8 ročník

Foto:1 Komentar
avatar

Find out more in our guide to blackjack card counting. Basic blackjack methods are worth their weight in gold, and a few really do provide the edge. Learn which mathematical methods may help your gameplay and method to|tips on how to} put them into practice with this in-depth blackjack technique 바카라사이트 guide. When you want to play for actual cash, you'll be able to|you possibly can} depend on the assistance of our consultants search out|to search out} you the most effective offers and finest casinos.

Balas